+90 (0212) 598 35 36

info@yakasanmakine.com.tr

Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket profili,

Ambalaj makineleri ve yakaları konusunda 20 yıllık tecrübe birikimi ile Yakasan makine imalat san ve tic. ltd. şti. 2003 yılında kuruldu. Yakasan faaliyet alanı, yatay ve dikey ambalaj makinelerinin form yakaları üreten sektörünün ilk ve tek kuruluşudur. Kaliteli, garantili, estetik, güvenli ve ihtiyaca hızlı bir şekilde cevap verebilen Yakasan yurt içi ve yurtdışı pazarı ile hızla büyümektedir.

Yakasan Makine İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 550m kare kapalı alanda 16 kişilik konusunda uzman personeli ile sadece forma yakaları üreten sektörünün ilk ve tek kuruluşudur.

Üretimimizde; Lazer kesim, kaynak, tig kaynağı, gümüş kaynağı kumlama, eloksal kaplama, endüstriyel kaplama teknolojilerini kullanmaktayız. Üretimimiz, hızlı güvenli, kaliteli, estetik ve ihtiyaca hızlı cevap verebilen garantili ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Avrupa Asya ve Ortadoğu da Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Arnavutluk, Gürcüstan, Bulgarişsten, Danimarka, Belçika, İsrail, İzlanda Kıbrıs, Romanya, Mısır, Suriye, Ürdün, Yunanistan, Gana, Fas, Tunus, Libya, Kosova, vb. bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz. Firmaya özel ar-ge çalışmaları ile de siz değerli müşterilimize tasarım, teknik destek ve hizmet vermekten mutluluk duyarız.